Ravza Bayan Giyim…
Yazar Ferhat GÜVENDİ Tarih5 Eyl, 2015 Saat07:11 AM | Kategori DOĞANKENT HABER, EKONOMİ, GENEL, GİRESUN, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT | 0 Yorum

Değerli Giresun’lular , Doğankent’liler ;

Şadı Köyümüzün değerli simalarından olan , aynı zamanda Çatalağaç Köyü Halk oyunları ekibinde görev alan Necati Güvendi’nin damadı Murat Akdemir Yeşilpınar Mahallesinde kurulan Cumartesi pazarı mevkiinde Ravza Bayan giyim mağazasını bu gün itibari halkımızın hizmetine sunmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Murat Akdemir çalışma hayatın boyunca İstanbul’un giyim üzerine toptan satışın kalbi olan Osmanbey ‘de uzun yıllar çalışmıştır.

 

 

 

Osmanbey’deki çalışma hayatı boyunca gerek insan ilişkileri

, gerekse mağazacılık sektöründe tecrübelerini, deneyimlerini , şık kıyafet seçimleri ile siz değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için Ravza Giyim mağazasını açmıştır.

 

 

 

Mağazayı ziyaret ettiğinizde çeşitliliğin ön plana çıktığını görebilir siniz.

Özel günlerinizde  kıyafet tercihinizi yaparken çeşitliliğin, tasarımın ve şıklığın ön planda olduğu, aradığınız kıyafetleri bulabileceğiniz, bütçenize uygun  Ravza Giyim mağazasına  uğramanızı öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bütün köylülerimizi, eş, dost ve akrabalarımızı bayan giyim alış-veriş yapmadan mutlaka Ravza Giyim’e uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Çatalağaç Köyü Derneğimiz Ravza Giyim’in açılışına çelenk ve çiçek göndererek başarılar dilemiştir.

Genç eniştemize , girişimcimize , doğankentliler.com olarak hayırlı bereketli helal kazançlar diliyoruz.

 

1.007 Kere okundu

Yorum Bırakın

Olmalı Son giriş to post comment