Doğankent Kanyaş Güvenlik Üst Turda…
Yazar Ferhat GÜVENDİ Tarih4 Mar, 2013 Saat07:56 PM | Kategori DOĞANKENT HABER, GENEL, GİRESUN, GÜNCEL, SPOR | 0 Yorum

5. haftadaki müsabakada Doğankent Kanyaş Güvenlik Köyü  takımı – Dereli Akkaya takımını 7 – 3 gibi faklı bir skorla yenerek yükselişini devam ettirdi.Bu yılki tunuvada Kanyaş Güvenlik ilk defa bir üst tura çıkma başarısını göstermiştir.Kanyaş Güvenlik almış olduğu galibiyetler ile desteklemeye gelen taraftarlarının ve köylülerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Kanyaş Güvenlik maça yüksek seyirci katılımı ile mükemmel bir atmosferde başlamıştır.İlk yarının sonlarına kadar kıran kıran geçen müsabakada Kanyaş spor ilk devreyi 2 – 0 önde bitirmiştir.İkinci yarıya fırtına gibi başlayan Kanyaş spor seyirci desteğinide arkasına alarak 7 – 3 gibi farklı bir galibet almıştır.Kanyaş Spor bu galibiyet ile Grubunda 2. sırada yer alarak bir üst tura çıkmayı başarmıştır.

Doğankent Kanyaş Güvenlik Köyü takımı turnuvadaki almış oldugu galibiyet ve centilmen davranışları ile Gurbetçiler olarak köylerinin tanıtımına büyük katkı sağlamıştır.

Doğankent Kanyaş Güvenlik Spor Takım sorumlusu İhsan Alim;

Takımımız Dereli Akkaya maçına yüksek bir atmosferde başlamıştır.Takımımız maça hızlı başlayarak rakibi sahasına sıkıştırıp 7- 3  ‘lük skorla galibiyeti aldı.Takım olarak iyi futbol sergileyen futbolcularımız yüksek ve heyecanlı atmosfere rağmen sakinliğini korumasını bildi.Biz bu turnuvada bir üst tura çıkmaya başardık,başarmaya devam edeceğiz.Tüm futbolcu arkadaşları kutluyorum.Takımımızı yalnız bırakmayan,bize destek vererek zamanını ayıran taraftarlarımıza ve köylülerimize teşekkür ederim.

Tüm köylülerimizi üst turdaki ilk maçımıza davet ediyorum.

Her yıl gelenek haline getirdiğimiz maçtan sonra futbolcu ve taraftarlarımıza bu hafta tatlı ikramında bulanan Selçuk Efe , Mehmet Yavuz Özdemir  ve  Esat Kaya’ya teşekkür ederiz.

Doğankentliler.com olarak tüm turnuva takımlarına başarılar dileriz.

 

342 Kere okundu

Yorum Bırakın

Olmalı Son giriş to post comment