Valilik İnternet Sitesi Facebook’ta
Yazar Admin Tarih13 Mar, 2012 Saat01:39 AM | Kategori EĞİTİM, GİRESUN, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ | 0 Yorum

Giresun Valiliği’nin resmi internet sitesi www.giresun.gov.tr’de yayınlanan haberler aynı anda sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta da okuyucularla paylaşılmaya başlandı.

 Valimiz Dursun Ali Şahin’in talimatı ile her geçen gün yenilenen Giresun Valiliği’nin resmi internet sitesi bir ilke daha imza atarak Facebook sayfası açtı. 

Son zamanlarda kişilerin yanısıra

Zithromax Generika Online Bestellen

, kurumların da yaygın olarak kullanmaya başladığı sosyal paylaşım sitelerinin önde gelenlerinden olan Facebook’ta http://www.facebook.com/giresunvaliligi bağlantısı ile sayfa açan Giresun Valiliği’nin Facebook sayfasını 2 günde 2 binden fazla kişi beğendi.

Henüz yeni açılmasına rağmen yeterli tanıtım yapılmadan bu kadar çok kişinin beğenisini kazanan Valiliğin facebook sayfasında kurumun resmi internet sitesinde yayınlanan haberleri paylaşarak daha çok kitleye ulaşmanın yanı sıra çeşitli etkinliklerle ilimizin tanıtımına da önemli ölçüde katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

135 Kere okundu

-

Yorum Bırakın

Olmalı Son giriş to post comment